Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca peyzaj alanındaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın.

0212 863 54 96

info@arpeyzaj.com

BATIKÖY MAHALLESİ MUSTAFA KEMAL BULVARI A1 BLOK DAİRE 1 SİNANOBA/BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL

Top

Kurumsal

Ar Peyzaj

Ar peyzaj 14 yıllık peyzaj uygulamaları deneyimi ile; bahçe düzenleme, bahçe bakımı, otomatik sulama sistemi kurulumu, çim alan tesisi kurulumu, toprak drenajı gibi temel peyzaj düzenleme faaliyetlerini sürdürmektedir.
Peyzaj firmaları sektöründe en iyi olma hedefiyle; çim nasıl ekilir, çim sulama sistemleri, hazır çim uygulamaları, spring sulama projelendirmesi gibi temel başlıklar için bu sorulara çözüm ortağı olma hedefiyle yaklaşarak yenilikçi projeler üretmektedir.

İletişime Geç

Peyzaj bitkileri seçilirken bahçe düzenlemede minimalist yaklaşımlar ile peyzaj tasarımlarına yön verilir. Fabrika peyzaj uygulamaları, çim bakımı, villa bahçesi peyzaj, site peyzaj, bahçe bakım danışmanlık hizmetleri ile rutin ziyaretler kapsamında iş takibi de yaparak ziyaretlerimizle bahçelerin sağlıklı yaşaması ve sürekliliği takip edilir.

Tasarım 0
Yaratıcılık 0
Müşteri Memnuniyeti 0

PEYZAJ HİZMETİ ALIN.

Biz kalitemize ve iş yapabilecek kapasitemize inanıyor ve güveniyoruz. Siz de bize güvenin ve kısa sürede alacağınız hizmetin kalitesini görün.